Strona główna WARSZTATY

Warsztaty taneczne

12 – 13 października 2013

 

Zajęcia poprowadzi: Rafał Chołuj z gdańskiego klubu tanecznego salsa Club. Tancerz klasy tanecznej B, instruktor tańca, choreograf. Specjalizacja taniec towarzyski, latino mix, izolacje, zouk czy body active. Swoje umiejętności rozwijał pod okiem ludzi t. j. Piotr Czarnecki, Roman Pawelec, Iwona i Arkadiusz Pavlović.


miejsce: Klub KOS, Gdańsk, ul. Krzemowa 2
Cel warsztatów:
Warsztaty skierowane są do wszystkich osób lubiących aktywnie spędzać czas, chcą nabrać swobody ruchu i pewności siebie. Pragną wzmocnić swoje ciało, poprawić humor i poczuć się lekko i elegancko na co dzień. Wszystkie zajęcia odbywają się przy starannie dobranej zmysłowej i energicznej muzyce.

Plan warsztatów:

SOBOTA:
9.00 - 11.00 - IZOLACJE

To zajęcia dla wszystkich osób pragnących pogłębić świadomość swojego ciała i usprawnić podstawową motorykę ruchową. W odróżnieniu od siłowni, czy fitnessu, izolacje to zupełnie innowacyjne podejście do pracy nad ciałem, gdzie uczymy się używać poszczególnych partii mięśniowych w celu praktycznego zastosowania ich w tańcu. Jednocześnie ćwiczymy koordynacje, dynamikę ruchu oraz wrażliwość na rytm i melodię, która zaowocuje swobodą w improwizacji tanecznej. Wszystkie ćwiczenia odbywają się przy dobrze dobranej muzyce, która zapewni nam doskonałą zabawę.

przerwa

11.30 - 13.30 - BODY ACTIVE
Body Active to wyjątkowe zajęcia skoncentrowane na kształtowaniu sylwetki poprzez aktywizację poszczególnych partii mięśni i podniesienie wydolności organizmu przy pomocy tańca i muzyki. Oprócz ćwiczeń typowo aerobowych trening wzbogacony jest o elementy izolacji i krótkich choreografii, opatrzonych energiczną muzyką, które skutecznie urozmaicają zajęcia.
Zajęcia rozpoczynamy od stopniowego rozgrzania całego ciała. Następnie serie prostych ćwiczeń przeplatane są zestawami figur tanecznych. Końcowy etap to zrelaksowanie polegające na rozciąganiu i rozluźnianiu mięśni.
Efektem końcowym zajęć jest spalenie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie poszczególnych partii mięśni (brzucha, ud, pośladków, stóp, ramion, pleców i innych), oraz ogólna poprawa sprawności fizycznej .
obiad

15.00 - 17.00 - LATINO MIX
Zajęcia dla wszystkich, którzy pragną zasmakować gorących rytmów latynoskich i afroamerykańskich. Jest to wyjątkowa mieszanka takich tańców jak samba, cha cha cha, rumba, salsa, jive, flamenco, bachata i brazylijski zouk. Latino Mix pomoże zgubić zbędne kilogramy. Nauczysz się jak poruszać się w lekki, płynny i zmysłowy sposób dzięki odpowiednim ćwiczeniom na poszczególne partie mięśniowe w zestawieniu z różnymi krokami i figurami tanecznymi.

NIEDZIELA
9.00 - 11.00 - LATINO MIX
przerwa
11.30 - 13.30 - IZOLACJE

 

Należność za warsztat:

zgłoszenia indywidualne 250 zł
zgłoszenia grup od 4 osób cena stała za osobę 200 zł

Cena obejmuje:

dyplom ukończenia warsztatu
obiad w sobotę (zupa i drugie danie)
kawa, herbata, woda mineralna, owoce

 
Copyright (C) Kalisiowo.pl - All rights reserved.
projekt strony: mcm-studios.pl